Par centru

«Jurmala dance center» ir Eiropas līmeņa fitnesa un deju skola, kura atrodas Jūrmalā. Mēs rūpējamies par mūsu apmeklētāju labsajūtu un komfortu, tāpēc ar prieku Jums piedāvājam plašu deju un fitnesa stilu izvēli, kā arī jaunu un mūsdienīgu trenažieru zāli.

  • Deju studija 600 m2 platībā
  • Profesionālas skaņas un gaismas aprīkojums
  • Ģērbtuves ar dušu
  • Ventilācijas sistēma ar apsildi un rekuperāciju
  • Bāra zona apmeklētāju atpūtai

Kompānija „Westbalt Group», kura īsteno vairāku daudzdzīvokļu māju celtniecību projektus Jūrmalā. Viens no tiem ir elites klases dzīvojamais komplekss „Jūrmalas rezidence»(Strēlnieku pr. 50/52), kurā kompānija veic attīstītāja un ģenerāluzņēmēja funkcijas, kur atrodas «Jurmala dance center» !!!

„Westbalt Group» rādās ideja, atvērt Jūrmalas deju centru, kur bērniem un viņu vecākiem būs iespēja nodarboties ar dejām un fitnesu.

„Westbalt Group» mērķis ir parūpēties arī par fiziskās kultūras attīstību Jūrmalā un realizēt gan Jūrmalas iedzīvotājiem, gan arī viesiem plaši pieejamu deju un fitnesa skolu «Jurmala dance center».

«Jurmala dance center» uzsāka savu darbību 5.janvārī 2012.gadā.

Augstais apmācības līmenis, individuāla pieeja katram klientam un draudzīga atmosfēra nodarbībās ir mūsu apmācības procesa neatņemama sastāvdaļa.

«Jurmala dance center» ir ideāla vieta deju nodarbībām: Jūsu rīcībā ir divas plašas un komfortablas zāles ar kvalitatīvu ventilāciju un spoguļiem kuri sniedzas līdz pat griestiem! Divas ģērbtuves ar skapīšiem mantu glabāšanai, dušas, fito-bārs un pozitīvi noskaņots personāls. Mūsu deju zāles, kas ieturētas spilgtu krāsu toņos, draudzīgā atmosfēra, individuāla pieeja katram apmeklētājam padarīs Jūsu nodarbības neaizmirstamas!

Vēl pie mums Jūs atradīsiet plašu fitnesa programmu lokanības un plastikas attīstīšanai, fitnesa nodarbības, aerobikas nodarbības, atveseļošanas programmas lieliskas formas uzturēšanai, programmas organisma nostiprināšanai un ideālas figūras izveidošana. Mēs praktizējam individuālu pieeju katram mūsu klientam.

«Jurmala dance center» tā ir ne tikai deju skola pieaugušajiem, bet arī bērniem. Pie mums ir pieejamas ritmikas grupas pašiem mazākajiem (no 2,5 gadu vecuma), horeogrāfija, sporta (balles) dejas, estrādes dejas un klubu dejas mazliet vecākiem bērniem.

«Jurmala dance center» komandā ir atlasīti labākie profesionālie pedagogi ar vairāku gadu darba pieredzi deju un fitnesa apmācībā, skatuves uzstāšanās apmācībā, filmēšanos videoklipos un piedalīšanos sacensībās.

Apmeklējot deju nodarbības «Jurmala dance center»Jūs iemācīs ne tikai LIELISKI dejot, bet arī dos iespēju UZSTĀTIES! «Jurmala dance center» plāno regulāri novadīt atskaites koncertus, mācību džemus un batlus un piedalīties dažādās sacensībās.

Saraksts