Jaunumi

atpakaļ

Meditācija šūpuļtīklos kokles skaņās “ LATVIJAI – 100” 16. un 23. novembrī. pl. 19.00

Meditācija šūpuļtīklos kokles skaņās

 

          “ LATVIJAI – 100” 

 

  1. un 23. novembrī. pl. 19.00 

       

     Klāt ir gada mierīgākais laiks, kad ar gaišumu veroties nākotnē var atskatīties uz jau paveikto līdz šim. Kad Latvijai tik nozīmīgā dienā, patveroties liegi šūpojoša tīkla skavās un ieklausoties kokles, mūsu pašu mūzikas instrumenta skaņās, mēs varam ļauties mirklim sev.

 

     Kokles skaņas paceļ dvēseli augstumos kuri ir tikai mūsu iztēlē, savukārt šūpuļtīkls paceļ mūsu ķermeni, mīļi apņem to un samīļo. Rodas sajūta kā mammas puncī, kur galvenais pasaules uztveres veids ir skaņas un vibrācijas. Ar saklausīto skaņu kopumu mums rodas priekšstats par pasaulīgām lietām.

 

     Tagad, atgriežoties “starp debesīm un zemi” stāvoklī, mēs mēģināsim atcerēties to dvēseles stāvokli, kuru esam piemirsuši atrodoties šeit, uz zemes.

 

Kokles improvizāciju vadīs Mūzikas Akadēmijas kokles klases absolvente, mūzikas skolas pedagogs, Lauma Bebriša.

Radīt patīkamas sajūtas viņai palīdzēs Iveta Ancveriņa - Roze.

Pēc meditācijas silta tēja un dzimšanas dienas torte.

Par apģērbu - Tā kā šī nav sporta nodarbība un aktivitātes izpaliks, tad ģērbties vajag visērtākajā un siltākajā apģērbā. Kājās droši velc vilnas zeķes. Vari paņemt līdzi kādu spilventiņu ko palikt zem galvas vai mīļi apņemot piespiest sev klāt kā rotaļu lāci. Mēs piedāvāsim pledu, bet ja Tev ir savs īpašais, droši ņem līdzi.

 

     Meditācija ilgs vienu stundu. Pārējais laiks paies visiem iekārtojoties pēc iespējas ērtāk, uzklausot padomus kā vislabāk gūt labsajūtu un pēc meditācijas visiem kopīgi pie siltas tējas tases pārrunāt piedzīvot.

 

Dalības maksa: 15 eiro

Vietu skaits ir ierobežots.

Pieteikšanās pa tel. 67995533

Saraksts