Jaunumi

atpakaļ

Skaņu meditācija Valentīndienas noskaņās...

 

Klāt ir februāris, kas daudziem saistās ar mīlestības mēnesi un Valentīndienu.

15.februāra skaņu meditāciju mēs veltīsim šim brīnišķīgām virzītājspēkam  mūsu dzīvē – Mīlestībai! Kopīgi vairosim sirds un prāta atvērtību harmonisku un sirsnīgu attiecību veidošanai ar sev tuviem cilvēkiem un apkārtējo pasauli.

Katram no mums ir sava izpratne par vārdu „mīlestība”, un reizēm to uzskata pat par darbības vārdu. Lai cik atšķirīga šī izpratne nebūtu, mēs vienmēr jūtam, kad mīlam, un kad esam mīlēti! Par mīlestību, labestību un piedošanu atbild ceturtā čakra (Anahata), kas atrodas sirds rajonā. Reizēm enerģiju plūsma šajā centrā tiem bremzēta vai nobloķēta pilnībā dažādu psiholoģisku traumu, destruktīvu domu un citu iemeslu dēļ. Un tad mēs esam it kā atvienoti no savām sajūtam, ir grūtības atvērties, mīlēt un uzticēties gan otram, gan pašam sev.

Tibetas trauku dziedinošās skaņas un vibrācijas aizved mūs meditatīva ceļojumā – vietā, kur mēs varam izjust atvērtību, līdzjūtību un beznosacījuma mīlestību, kas sniedz mums siltuma un drošības sajūtu! Un šī vieta – ir mūsu pašu sirds! Un šajā mierpilna stāvoklī enerģijas bloki izgaist, enerģijas plūsma aktivizējas un mēs esam atkal mīlestības pilni! 

Velti šo laiku sev , lai uz brīdi apstāties, ieklausīties savā sirdī un atvērties mīlestībai!

Mīļi gaidīti skaņu meditācijā, un aiciniet kopā dzīvesdraugus, draugus/draudzenes un sev tuvus cilvēkus! Šī būs arī lieliskā iespēja kopā nosvinēt Valentīndienu!

 

Aizveriet acis un izbaudiet meditatīvas Tibetas dziedošo trauku skaņas un vibrācijas, kas pozitīvi iedarbojas uz cilvēka organismu, nomierinot prātu, atslābinot un līdzsvarojot enerģijas plūsmu ķermenī. Uz īsu brīdi izraujies no ikdienas steigas un atjauno spēkus!

Zinātniski pieradīts, ka Tibetas dziedošo trauku skaņas un vibrācijas labvēlīgi ietekme cilvēka ķermeni, radot muskuļu un iekšējo orgānu relaksāciju, uzlabojot gremošanas, hormonālās, sirds-asinsvadu un citu sistēmu darbību. Tas pozitīvi ietekmē arī prātu un nervu sistēmu kopumā, jo skaņas un vibrācijas ieved cilvēku dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir iegūt iekšējo mieru. Skaņas dziedina ne tikai mūsu fizisko ķermeni, bet sakārto un harmonizē enerģijas plūsmu cilvēka smalkajos ķermeņos. Ar skaņu viļņiem tiek ievibrēta, atmodināta katra mūsu ķermeņa šūna, notiek maiga detoksikācija šūnu līmenī.

Skaņu terapija arvien biežāk tiek izmantota ne tikai meditāciju un jogas studijās, bet arī klasiskās medicīnas ietvaros, pielietojot to profilaktiskos un ārstnieciskos nolūkos daudzās slimnīcas un veselības centros Skandināvijas valstīs, Anglijā, Vācijā un citviet Eiropas un pasaules valstīs. Pētījumi apstiprina, ka Tibetas dziedošo trauku vibrācijas un skaņas uzradīja pozitīvu rezultātu tādu slimību ārstēšanā kā vēzis, diabēts, gastrīts, artrīts, depresija, paaugstināts asinsspiediens, autoimūnās slimības un daudzas citas.

Tibetas dziedošo trauku skaņu meditācijas sesijai ir daudz priekšrocību, daži no tiem ir:

  • uzlabo miegu
  • samazina stresa līmeni
  • palielina vitalitāti un enerģiju
  • līdzsvaro imūnas un hormonālas sistēmas darbību
  • uzlabo veselību, vairo prieku un piepilda sirdi ar mieru un harmoniju, u.c..

Jau pēc vienas sesijas, kas ilgst aptuveni vienu stundu, cilvēks jūtas atpūties kā pēc 8 stundu nakts miera un ir enerģijas pilns turpināt savas ikdienas gaitas.

 

Par sesiju:

Skaņu meditācijas sesijas ilgums: 1,5 stunda (1 h 15 min ir skaņu meditācijas sesija un 10-15 min dziedinošs klusuma mirklis)

Sesijas laikā tiek izmantoti Tibetas dziedošie trauki, indiāņu koka flauta, vēja zvaniņi, kalimba un citi instrumenti.

Pēc sesijas dalībnieki var apmainīties ar savām izjutām vai vienkārši paklusēt, izbaudot mierpilnu prāta, ķermeņa un dvēseles stāvokli. Pēc sesijas Olga ar prieku pastāstīs vairāk un atbildēs uz iespējamiem jautājumiem par skaņu terapiju, Tibetas dziedošiem traukiem un to iedarbību uz cilvēka ķermeni.

Skaņu meditācija ir piemērota jebkura vecuma cilvēkiem, kā arī īpaši ieteicamā grūtniecēm, jaunām māmiņām un jebkurai personai, kas tiecas pēc līdzsvara un prieka sava dzīvē.

 

Sesiju vadīs skaņu terapijas meistare Olga Ivanova no Latvijas, kas šobrīd dzīvo Krētas salā Grieķijā. Olgai ir augstākā juridiskā izglītība un vairākus gadus viņa ir strādājusi par projektu vadītāju. Vienlaicīgi vairāk nekā 15 gadus viņa ir mācījušies klasisko medicīnu Rīgas Stradiņa universitātē, dažādus alternatīvus terapijas veidus, Ajurvedu, augu terapiju, aromterapiju, psiholoģiju, ezoteriku, austrumu filozofiju un tradīcijas. 

Sekošana savai sirdsbalsij viņu ir novedusi pie skaņu terapijas, kā unikālas metodes, kas atveseļo cilvēku kopumā. Atklājot savas spējas dziedināt cilvēkus ar skaņām, Olga izgāja apmācību skaņu terapijas jomā. Cilvēku pateicība par sniegto skaņu terapiju deva iedvesmu to turpināt, un šobrīd Olga palīdz cilvēkiem būt veseliem, sniedzot skaņu terapijas sesijas grupās un individuāli, veicot Tibetas dziedošo trauku meditācijas un Tibetas trauku masāžu (vibro-akustisko terapiju).

 

Ko paņemt līdzi uz sesiju:

  • jogas paklājiņu
  • mazu spilventiņu
  • pledu
  • siltas zeķītes
  • mazu pudelīti ar ūdeni un citas lietas jūsu ērtībai, siltumam un komfortam.

 

Ieteikumi pēc sesijas apmeklējuma: terapeitisks efekts turpinās vēl vismaz 1-2 dienas pēc sesijas apmeklējuma, tāpēc nākamajās dienās ieteicams dzert vairāk ūdens un drogu tējas.

Valoda: Latviešu/krievu

Cena: 15 eur 

Iepriekšēja pieteikšanas obligāta, pieteikties un saņemt papildus informāciju var zvanot: 67995533

Saraksts