Iveta Ancveriņa-Roze

Iveta Ancveriņa – Roze, pieredze: mākslas vingrošanā 5 gadi, fitnesa trenere kops 1994. Gada. Savulaik apguvusi aktiermeistarības un režisuras profesiju, bet tomēr atgriezās pie savas sirdslietas – kustības, dejas un vingrošanas. Vadījusi gandrīz visu veidu nodarbības – aerobika, step, callonetics, pilates, deepstreching, joga, body workout. Vadījusi bērnu vingrošanu un nodarbības grūtniecēm. Piedalījusies dažādos ar vingrošanu saistītos TV projektos, pasniegusi meistarklases Latvijā, Lietuvā. Pie sasniegumiem jāpiemin 2. vieta Latvijas aerobikas čempionātā.

 

„Varu teikt, ka darba vietas – labākie sporta klubi Rīgā un Jūrmalā – ir atradušas mani un esmu gandarīta par man doto iespēju augt profesionāli un ka personībai kopā ar saviem centīgajiem klientiem un augsti profesionāliem kolēģiem.

Visam jābūt līdzsvarā!

Tikai tad mēs varam noķert to īsto laimes brīdi, kad viss iet no rokas – fiziskais ar mentālo, aktīvais ar relaksējošo. Tiklīdz svaru kausi nosliecas uz vienu vai otru pusi, tā zaudējot līdzsvaru mēs zaudējam daļu labsajūtas un nemanot piezogas šaubas, nemiers, veselības traucējumi.

“Novēlu katram atrast un galvenais censties noturēt savu dzīves līdzsvaru.”

Iveta Roze

 

Saraksts