Fitness Yoga

Pateicoties ļoti lielai jogas popularitātei, rietumos pastāv liela daudzveidība dažādu nodarbību izvēlei. Bet tā kā eiropiešiem nav laika iedziļināties austrumu filozofijā un mēs labprāt vingrojam, ir izveidojusies jauna vingrošanas sistēma Fitness Yoga.

Fitness Yoga tiek izmantoti vairāki klasiskās jogas elementi – tā ir plūstoša vingrinājumu kompozīciju izpildīšana speciālas mūzikas pavadībā.

Fitness Yoga nodarbības pamatā ir jogas asani (pozas) un metodika, kuras mērķis ir iemācīt jogas pozas, raugoties uz to no fitnesa viedokļa. Atšķirībā no meditācijas jogas, fitness jogā vairāki vingrinājumi ir jāatkārto,tas ir mērķēts problēmu zonu muskuļu korsetes stiprināšanai:vēdera,roku,gurnu,sēžamvietas. Pateicoties Fitness Yoga nodarbībam ieverojami uzlabojas figūra un koriģējas problēmzonas.

Speciāli vingrinājumi uzlabos koncentrēšanās spējas, emocionālo noskaņojumu, palīdzēs cīnīties ar stresu un hroniskā noguruma sindromu.

Fitness Yoga sistēma palīdz psiholoģiski atbrīvoties, ar stiepšanās vingrinājumiem pagarināt saīsinātus, savilktus vai krampjainus muskuļus, samazināt lokālu tūsku, attīstīt lokanību un locītavu kustību amplitūdu, kurām ir ierobežotas kustības. Regulāri vingrojot uzlabosies zarnu trakta darbība, uzlabosies elpošanas un izvadsistēmas darbība, organisms attīrīsies un nostiprināsies.

ŠOBRĪD, PIE MUMS IR PIEEJAMAS INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS. SĪKĀKA INFORMĀCIJA PA TELEFONU: 67995533

Saraksts