Break dance

Mūsdienīgs, piesātināts ar trikiem un iespaidīgiem dejas elementiem, break dance  ieņem vadošu vietu jauniešu vidū visā pasaulē. Tā ir diezgan jauna deja, kura parādījās amerikāņu ghetto subkultūrā pagājušā gadsimta 70. gados un vēl joprojām attīstās pateicoties daudzu dejotaju centieniem, kuri sauc sevi par “b-boys”. Daudz spēka un akrobātisko elementu nozīmē - labu fizisko sagatavotību un atlētisku figūru, kā arī bagātu fantāziju. Pārsvarā ar break dejām nodarbojas zēni, bet ar vien biežāk sastopamas arī meitenes. Daudzi konkursi, šovi un filmas par break-dejotājiem liecina par nemainīgu dejas aktualitāti. Galvenie mūzikas žanri, kurus izmanto dejotāji ir hip-hop mūzika vai reps.

 

Iemācīties dejot break dance var mēģināt katrs, jo tas ir stilīgi, skaisti un jautri.

“Jurmala dance center” piedāvā apgūt „break dance” pamatelementus bērniem grupās no 6 gadiem.

Mūsu pasniedzējam Vladislavam Trofimčukam ir ne tikai liela pieredze kā pasniedzējam, bet arī pieredze veiksmīgi startējot festivālos un konkursos. Viņš ar prieku padalīsies savā pieredzē par break deju elementu izpildīšanu ar jaunajiem dejotājiem.

 

Pieteikties nodarbībām un saņemt papildus informāciju var zvanot pa tālruni: 67995533 vai rakstot uz e-pastu: info@jdc.lv

 

 

 

Saraksts